Zpět

Hadice KLIN pro odsávání plynu

Přidal: Počet shlédnutí: 287

Firma Rondo je výrobcem široké škály hadic typu KLIN vyrobených technologií spojování technických tkanin, jejichž tepelné svařování nebo lepení je nemožné nebo velmi nákladné.

Hadice KLIN pro odsávání plynu

Hadice KLIN jsou široce používány v průmyslu. Jsou perfektní pro systémy odsávání výfukových plynů, diagnostické stanice, dynamometry nebo haly, kde jsou výfukové plyny odsávány z uzavřených prostor. Hadice KLIN se používají především ve svařování, hutnictví, větrání sil a stanových hal. Lze je použít i pro ohřívače nebo v sušičkách granulátu.

Vzhledem k použití nerezových pásek ve výrobním procesu lze tyto hadice použít v chemicky agresivním prostředí a v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Technologie výroby hadic KLIN umožňuje použití mnoha různých druhů tkanin, díky čemuž se tyto hadice používají téměř v každém oboru průmyslu. Konstrukce hadic KLIN zajišťuje velmi vysokou flexibilitu a stlačitelnost výrobku, což zákazníci oceňují při montáži a použití v těžko dostupných aplikacích. Díky použití specializovaných materiálů vykazují hadice KLIN vynikající tepelnou odolnost až do + 1100 °C.

Hadice KLIN vyrábíme v široké škále průměrů (až 1150 mm), díky tomu se používají i jako různé typy vzduchotechnických potrubí, které se díky vysoké flexibilitě snadno instalují, přepravují a skladují i při velkých rozměrech.

Chcete-li se seznámit s nabídkou našich výrobků, navštivte prosím naše webové stránky www.hadice-prumyslove.cz nebo kontaktujte technického poradce.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení