Novinky

Hadice EVA

Přidal: Počet shlédnutí: 1150

Hadice EVA Hadice Eva vhodné pro domácí a průmyslové vysavače

Čtěte více... Komentáře: 0

Sleva 5%

Přidal: Počet shlédnutí: 2793

Sleva 5% Nabídka slevy 5% na naše produkty za "like" našeho facebookového profilu.

Čtěte více... Komentáře: 3455

Tepelně izolované hadice všech možných kombinací

Přidal: Počet shlédnutí: 1834

Tepelně izolované hadice všech možných kombinací Hadice tepelně izolované, vhodné pro odtah plynů, spalin, všude tam, kde je požadavek na tepelnou izolaci jak uvnitř, tak i ze vnějšku. Možno kombinovat jakékoliv druhy hadice od kovových po hadice typu Klin. Široký výběr průměrů.

Čtěte více... Komentáře: 0

Hadice TPE pro odsávaní spalin

Přidal: Počet shlédnutí: 1300

Hadice TPE pro odsávaní spalin Hadice vhodná pro odtah spalin z benzínových a dieselových agregátů. Naší NOVINKOU je hadice KLIN TPE navržena speciálně pro odtah výfukových plynů a spalin (zážehových a vznětových). Vyrobený s skelné tkaniny potažené chemicky odolným materiálem SANTOPRENE vyztuženou se ocelovou spirálou. Odolává teplotám do +120°C

Čtěte více... Komentáře: 21

Není hadice jako hadice

Přidal: Počet shlédnutí: 1477

Není hadice jako hadice Pojem průmyslová hadice neznamená že se jeden typ hadice hodí do všech průmyslů. Proto nabízíme hadice s různým složením polyuretanu či jiného materiálu.

Čtěte více... Komentáře: 0

ATH INTERNATIONAL

Přidal: Počet shlédnutí: 1335

ATH INTERNATIONAL Vítejte na našich nových stránkách

Čtěte více... Komentáře: 2805

Hadice pro odsávání pilin

Hadice pro odsávání pilin

polyuretanové hadice vhodné pro sání a odsávání pilin, hoblin, prachu dřevního odpadu a dalších abrazivních částic. PUR hadice typu MB jsou vyrobeny se speciálním zaměřením pro dřevozpracující průmysl. Naše firma Vám nabízí mnoho variant jednotlivých průměrů těchto flexibilních hadic. Vyráběné typy PUR hadic typu MB se liší tloušťkou stěny. Obecně platí, čím menší tloušťka stěny tím je menší trvanlivost hadice, ale za-to vyšší flexibilita. Proto je důležité zvážit, jaký typ hadice je vhodný pro Vaše účely.

Spirálové PU průmyslové hadice

Spirálové PU průmyslové hadice

U Nás v ATH INTERNATIONAL říkáme, že není hadice, jako hadice. To znamená, že pro každý druh odpadu či materiálu k odsávání musí mít hadici přímo k tomu určenou. Pokud tomu tak není, dochází k rychlému opotřebení a tudíž k brzké výměně, což stojí čas i peníze. Naše průmyslové hadice vyrábíme již přes 20 let a za tuto dobu, jsme již nasbírali dost zkušeností. Proto si dovolujeme tvrdit, že není hadice, jako hadic

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info