Novinky

Hadice na horký vzduch a páru Uni-silic B

Přidal: Počet shlédnutí: 121

Hadice na horký vzduch a páru Uni-silic B Tato hadice je ideální řešení flexibilního spojen, tam kde je potřeba odsávat či transportovat horký vzduch, vodní páru, výfukové plyny a mnoho dalšího.

Čtěte více... Komentáře: 1

Odsávací hadice pro horké plyny

Přidal: Počet shlédnutí: 171

Odsávací hadice pro horké plyny

Čtěte více... Komentáře: 0

Testování hadice na oleje, benzín a rozpouštědla

Přidal: Počet shlédnutí: 161

Testování hadice na oleje, benzín a rozpouštědla Tento druh hadic vyrobených z měkčeného PVC bez ftalátů, bez dodatkové konstrukci spirály se používá především pro transport vody pod nízkým tlakem. Tyto hadice jsou často využívány v akvaristice, zemědělství.

Čtěte více... Komentáře: 0

Hadice KLIN pro odsávání plynu

Přidal: Počet shlédnutí: 268

Hadice KLIN pro odsávání plynu Firma Rondo je výrobcem široké škály hadic typu KLIN vyrobených technologií spojování technických tkanin, jejichž tepelné svařování nebo lepení je nemožné nebo velmi nákladné.

Čtěte více... Komentáře: 0

Univerzální hadice PUR Elastik MB

Přidal: Počet shlédnutí: 234

Univerzální hadice PUR Elastik MB Polyuretanová hadice PUR ELASTIK MB je odolná proti opotřebení a je také perfektní pro univerzální řešení v mnoha aplikacích. Hadice je vyrobena technologií hladké stěny o tloušťce 0,6 mm, která zajišťuje optimální proudění dopravovaného média a menší náchylnost k oděru vnitřních stěn hadice. Tento produkt je ideální jak pro stacionární extraktory, tak pro pohyblivé aplikace, kde je vyžadována vysoká mobilita pracovní hlavy. Hadice PUR Elastik MB je univerzálním řešením v mnoha průmyslových odvětvích, těší se velkému zájmu zákazníků, kteří hledají produkt jak s vysokou odolností proti oděru, tak vysokou flexibilitou.

Čtěte více... Komentáře: 1

Pneumatická doprava plastů

Přidal: Počet shlédnutí: 290

Pneumatická doprava plastů O potřebě moderní společnosti zabývat se plasty není pochyb. Dlouhá léta pozorovaný vzestupný trend jejich produkce prostřednictvím zavádění v mnoha oblastech a odvětvích ekonomiky přináší řadu výhod. Relativně nízká cena, snadné tvarování a jedinečné vlastnosti jsou důvody pro tak rychlý vývoj. Plasty pomáhají skladovat potraviny, zachraňují lidské životy, zlepšují energetickou účinnost budov, zvyšují potenciál úspor energie a minimalizují spotřebu paliva, čímž potvrzují svou nezbytnost v celé řadě inovací. Je však třeba mít na paměti, že celý plastikářský průmysl musí optimalizovat přínosy, kterých má být dosaženo, oceňované společností, a zároveň brát v úvahu dopad na život a životní prostředí.

Čtěte více... Komentáře: 0

Hadice pro dostávání pilin pro stolárny a hobby využití

Přidal: Počet shlédnutí: 305

Hadice pro dostávání pilin pro stolárny a hobby využití Hledáte cenově dostupně a zároveň kvalitní hadice pro odsávání odpadu při obrábění dřeva či kovu? Tak jste na správném místě. Hadice PUR Folie Ultra Lehké MB jsou ideálním řešením.

Čtěte více... Komentáře: 0

Hadice na komunální odpad, listí a trávu

Přidal: Počet shlédnutí: 371

Hadice na komunální odpad, listí a trávu Jaké jsou dnes možnosti využití odsávacích hadic v komunální technice? Jaký má vliv na životní prostřední rozšiřující se aglomerace a jak firma RONDO pomáhá zvládnout tuto problematiku.

Čtěte více... Komentáře: 0

Hadice pro odsávání pilin

Hadice pro odsávání pilin

Polyuretanové hadice vhodné pro sání a odsávání pilin, hoblin, prachu, dřevního odpadu a dalších abrazivních částic. PUR hadice typu MB jsou vyrobeny se speciálním zaměřením pro dřevozpracující průmysl. Naše firma Vám nabízí mnoho variant jednotlivých průměrů těchto flexibilních hadic. Vyráběné typy PUR hadic typu MB se liší tloušťkou stěny. Obecně platí, čím menší tloušťka stěny tím je menší trvanlivost hadice, ale za-to vyšší flexibilita. Proto je důležité zvážit, jaký typ hadice je vhodný pro Vaše účely.

Spirálové PU průmyslové hadice

Spirálové PU průmyslové hadice

U Nás v Hadice RONDO s.r.o. říkáme, že není hadice, jako hadice. To znamená, že pro každý druh odpadu či materiálu k odsávání musí mít hadici přímo k tomu určenou. Pokud tomu tak není, dochází k rychlému opotřebení a tudíž k brzké výměně, což stojí čas i peníze. Naše průmyslové hadice vyrábíme již přes 20 let a za tuto dobu, jsme již nasbírali dost zkušeností. Proto si dovolujeme tvrdit, že není hadice, jako hadic

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení