Zpět

Hadice na komunální odpad, listí a trávu

Přidal: Počet shlédnutí: 371

Jaké jsou dnes možnosti využití odsávacích hadic v komunální technice? Jaký má vliv na životní prostřední rozšiřující se aglomerace a jak firma RONDO pomáhá zvládnout tuto problematiku.

Hadice na komunální odpad, listí a trávu

Postupující urbanizace a rychlý rozvoj průmyslu v posledních desetiletích do značné míry proměnily životní prostředí, což má negativní dopad na člověka. Rozsáhlá komunikační infrastruktura, hustá kompaktní zástavba a četné průmyslové závody jsou dnešní image měst, která nejsou přátelská k obyvatelům a jsou zbavená zeleně. Není divu, že veřejnost stále více oceňuje neporušené zelené plochy v moderních aglomeracích.

Za krásou těchto prostor stojí jejich obsluha, která je pro firmy vždy velkou výzvou pro udržování pořádku. Všechny druhy trávníků, náměstí, zahrad, parků a luk vyžadují specializované a profesionální zařízení pro péči.

Firma RONDO na základě dlouholetých zkušeností ve spolupráci s komunálním průmyslem vybavuje profesionální techniku a nářadí sacími a transportními hadicemi. Sací stroje, vysavače listí, zametače ulic, víceúčelová komunální vozidla jsou některé z mnoha zařízení, jejichž provoz je založen na specializovaných sacích hadicích.

Polyuretanové hadice PUR AG se používají k odsávání pouličního odpadu, listí, trávy a různých druhů organických materiálů. Vysoké požadavky na odolnost proti oděru, odolnost vůči teplotním rozdílům, mikroorganismům a hydrolýze jsou pracovní podmínky, se kterými je nutné hadice PUR AG měřit. Tyto vysoce kvalitní hadice jsou přizpůsobeny konkrétním provozním podmínkám a vyznačují se výrazně prodlouženou životností oproti základním výrobkům. Široká škála průměrů a tlouštěk stěn umožňuje správné přizpůsobení potřebám konkrétního zařízení a zajišťuje to, že splní očekávání efektivního a bezporuchového provozu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení