Zpět

Hadice pro elektrocentrály a výfukové plyny

Přidal: Počet shlédnutí: 2749

Firma Rondo vyrábí produkty, které se pro takové aplikace dokonale hodí. Kovové hadice, které se vyrábí v našich výrobních závodech v Katowicích, jsou ideálním řešením pro lidi, kteří hledají řešení pro rychlou instalaci hadice a těsné připojení hadice k zařízení.

Hadice pro elektrocentrály a výfukové plyny

Kovové hadice se silikonovým těsněním do + 300 ° C a těsněním se skelnou tkaninou do + 650 ° C jsou dokonalým řešením, u kterého je možnost odvodu horkých výfukových plynů a máme také možnost manipulovat s polohou agregátu, což znamená, že nepotřebujete používat kovové trubky.


V našich strojírenských provozech vyrábíme kovové spojky/redukce, které lze trvale spojit s hadicemi a které vytvářejí těsné spojení mezi agregátem a hadicí, což zajišťuje bezpečnou práci lidem v uzavřených prostorách.


Hadice vyrobená z pozinkované nebo nerezové pásky a s různými typy těsnění jsou estetickým a profesionálním řešením pro aplikace odvodu spalin.


Pro použití hadice vždy doporučujeme zvětšit průměr hadice 2x-3x než je samotný průměr výfuku na elektrocentrále / generátoru. Toto doporučení má 2 významy.


1. Zvětšením průměru hadice snížíte tlak, který je potřebný pro vytlačení spalin samotnou elektrocentrálou - nebude se tolik dusit (běžně tyto motory nejsou konstruované s delším výfukovým potrubím)
2. Hadice samotné jsou vyrobeny ze skládaného kovového profilu, kde i při vloženém těsnění v profilu hadice mohou být drobné úniky. Zvětšením průměru hadice se tyto úniky eliminují, díky tomu, že v hadici není takový tlak. Určitě nedoporučujeme používat tyto hadice v obyvatelných prostorech, pouze ve větraných místnostech.


Firma Rondo jako polský výrobce má kromě kovových hadic také široký sortiment plastových hadic a technických tkanin. Díky zaměstnávání špičkových specialistů v oboru kovoobrábění, jdeme naproti spokojenosti zákazníků. Disponujeme širokou škálou strojů a zařízení, díky kterým jsme schopni v našich strojírenských provozech vyrobit doplňkový sortiment pro hadice, díky kterému je naše nabídka zajímavější.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení