Zpět

Hadice pro pletové kotle

Přidal: Počet shlédnutí: 481

Antistatická, velmi flexibilní, hladká a otěruvzdorná hadice PUR ELASTIK MB používaná především v dřevařském průmyslu je nejběžnějším řešením pro podávání pelet. Hladkost vnitřního povrchu hadice zajišťuje volný přenos suroviny do hořákové komory a poskytuje tak solidní a spolehlivé řešení.

Hadice pro pletové kotle

Ekologické biopalivo je v posledních letech na evropských trzích velmi oblíbené. Pelety, protože o nich mluvíme, jsou nejčastěji vyrobené vysokotlakým lisováním suroviny. Tímto způsobem se dřevní odpad z dřevozpracujících závodů spolu s lesním dřevním odpadem stává palivem používaným v domácí topné instalaci a větší to

pné systémy.

Společnost RONDO, splňující dynamicky rostoucí potenciál využití pelet, nabízí hadice pro
podavače pelet. Hadice v takovém systému je přepravním prvkem mezi hořákem a zásobníkem
granulí, což vytváří bezpečnostní bariéru.

Správně zvolené hadice RONDO splňující přísné požadavky třídy hořlavosti fungují jako ochranná bariéra, chránící nádobu před možným zpětným vzplanutím.

Antistatická, velmi flexibilní, hladká a otěruvzdorná transportní hadice PUR ELASTIK MB používaná především v dřevařském průmyslu je nejběžnějším řešením pro podajníky pelet. Hladkost vnitřního povrchu hadice zajišťuje volný přenos suroviny do hořákové komory a poskytuje tak solidní a spolehlivé řešení.

 

Hadice PUR LEHKÁ MB je pro výše uvedené požadavky také řešením a splňujícím očekávání nejnáročnějších uživatelů kotlů na pelety. V tomto případě má přívodní hadice na pelety stěnu vysoce odolnou proti oděru při zachování vysoké flexibility. Je určen pro přepravu sypkých hmot se zvýšeným množstvím při zachování plné bezpečnosti v požární zóně (splněku požadavky třídy hořlavosti V-II)Hadice na přepravu pelet

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení