Zpět

Odsávací hadice pro chemické provozy s vysokou odolností na kyseliny, zásady, aj.

Přidal: Počet shlédnutí: 200

Odsávací hadice pro chemické provozy s vysokou odolností na kyseliny, zásady, aj.

Odsávací hadice pro chemické provozy s vysokou odolností na kyseliny, zásady atd.
Hadice pro dopravu chemických látek jsou návrhem pro aplikace v chemickém, textilním, kosmetickém a dalším průmyslu, kde dochází k přepravě chemicky agresivních kapalin, chemických výparů, olejové mlhy, plynů a výfukových plynů.
Chemické hadice nabízené naší společností jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a specializovaných technických tkanin, vyztužených ocelovou spirálou. Vyznačují se především vysokou chemickou a tepelnou odolností a také vysokou pružností a stlačitelností, což umožňuje jejich použití v průmyslových podmínkách a umožňuje bezpečnou přepravu různých chemických látek.
Nabízíme mnoho různých typů chemických extrakčních hadic se širokou škálou průměrů, ze kterých si můžete vybrat. Kromě toho realizujeme i speciální zakázky, šité individuálně na míru konkrétním potřebám zákazníků.
Souhrnně lze konstatovat, že hadice na chemické látky nabízené společností RONDO 2 Krystyna Scholz jsou vysoce kvalitní produkty, které zajišťují bezpečnou přepravu různých chemických látek v průmyslových podmínkách. Jejich odolnost vůči chemikáliím, hydrolýze, korozi a vysokým teplotám, stejně jako flexibilní vlastnosti z nich činí ideální řešení pro mnoho průmyslových odvětví.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení