Zpět

Otěruvzdorné odolné hadice pro sání pilin, hobliny , prachu a prášků

Přidal: Počet shlédnutí: 167

Otěruvzdorné odolné hadice pro sání pilin, hobliny , prachu a  prášků

Otěruvzdorné odolné hadice pro sání pilin, hobliny , prachu a  prášků
Polyuretanové hadice PUR MB ze speciálního otěruvzdorného polyuretanu, vyztuženého poměděnou ocelovou spirálou, jsou výbornou volbou pro firmy, které potřebují odolná a spolehlivá vedení pro přenos sypkých materiálů způsobujících vysoký otěr, ale i pro dopravu vody nebo jiných kapalin, jakož i vzduchu, prachu a plynů .
Hadice PUR MB jsou vynikající volbou pro mnoho průmyslových odvětví, zejména pro dřevařský a nábytkářský, stavební a potravinářský průmysl. Vyznačují se velmi vysokou odolností proti oděru a zároveň vysokou flexibilitou, díky čemuž jsou schopny splnit požadavky mnoha průmyslových aplikací. Tyto kabely jsou vyztuženy poměděnou ocelovou spirálou, díky které jsou odolné vůči provoznímu tlaku a vakuu. Kromě toho jsou antistatické, teplotně odolné od -30°C do +90°C a axiálně stlačitelné pro spolehlivý výkon v široké škále aplikací.
Hadice PUR MB jsou certifikovány Národním hygienickým ústavem - Certifikát zdravotní kvality a splňují požadavky směrnice EU 2002/72/EC. Polyuretan, ze kterého jsou hadice vyrobeny, je netoxický a vhodný pro styk s potravinami. Vnitřní stěna hadic je vyhlazená, což optimalizuje průtok média a umožňuje efektivní a bezpečnou přepravu potravinářských produktů. Hadice PUR MB mají třídu hořlavosti V-II dle UL94.
Stručně řečeno, hadice PUR MB jsou univerzálním a osvědčeným produktem, který se úspěšně používá v různých odsávacích a sacích systémech. Je to vynikající volba pro firmy které potřebují spolehlivé a odolné kabely pro přenos různých typů látek v mnoha různých průmyslových odvětvích.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení