Zpět

Univerzální hadice PUR Elastik MB

Přidal: Počet shlédnutí: 255

Polyuretanová hadice PUR ELASTIK MB je odolná proti opotřebení a je také perfektní pro univerzální řešení v mnoha aplikacích. Hadice je vyrobena technologií hladké stěny o tloušťce 0,6 mm, která zajišťuje optimální proudění dopravovaného média a menší náchylnost k oděru vnitřních stěn hadice. Tento produkt je ideální jak pro stacionární extraktory, tak pro pohyblivé aplikace, kde je vyžadována vysoká mobilita pracovní hlavy. Hadice PUR Elastik MB je univerzálním řešením v mnoha průmyslových odvětvích, těší se velkému zájmu zákazníků, kteří hledají produkt jak s vysokou odolností proti oděru, tak vysokou flexibilitou.

Univerzální hadice PUR Elastik MB

Používá se mimo jiné pro odsávání prachu silnějších a agresivnějších frakcí díky hladké struktuře vnitřní stěny a u strojů se zvýšenou pohyblivostí, kde nejčastěji dochází k odírání fóliových hadic přes jejich zvlněnou strukturu uvnitř hadice. PUR Elastik MB lze také použít jako přečerpávací hadici pro granule, pelety, hliníkové piliny, zbytky papíru a další abrazivní materiály, např. v průmyslových vysavačích. Tento výrobek se vyrábí a skladuje v sekcích 10, 20 metrů. Na přání zákazníka je možné po předchozí domluvě s obchodním oddělením vyrobit i delší úseky. Hadice PUR MB jsou antistatické výrobky a lze je použít v prostředí s nebezpečím výbuchu. V poslední době jsou hadice PUR MB, a tedy i PUR ELASTIK MB, schváleny pro přepravu potravinářských výrobků a splňují normy Polského národního institutu hygieny a celosvětové FDA. Lze je tedy použít k přepravě suchých i sypkých potravinářských materiálů, což výrazně rozšiřuje rozsah jejich použití. Hadice PUR Elastik MB jsou vyráběny v našich závodech v Polsku a expedovány mnoha příjemcům v tuzemsku i zahraničí.

Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách www.hadice-prumyslove.cz.

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení.

Diskuse

(1 komentář)

https://akpp-moscow.ru/ JosephRuice 5. 2. 2024 15:25:33
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení